BS Mimarlık Dekorasyon ve İnşaat Limited Şirketi 1996 yılında Yüksek Mimar Selim KAYA tarafından inşaat, mimarlık, dekorasyon ve taahhüt alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Şirketimiz fabrika binaları, plazalar, benzin istasyonu, villalar, konut inşaatları, yönetim binaları, ofis katları ve alışveriş merkezleri gibi birçok alanda mühendislik, mimarlık ve müteahhitlik hizmetleri vermiş, çok sayıda projeyi tamamlamış güçlü ve deneyimli bir kuruluştur.

Genç ve güçlü bir organizasyon yapısına sahip olan firmamız, her türlü hacim ve özellikteki projeyi gerçekleştirebilecek kapasitededir. Şirketimiz yapmış olduğu işlerde kaliteyi, mesleki ahlak değerlerini ve güvenilirliği ön planda tutmaktadır.

Şirketimiz kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyerek, işveren isteklerine işin başından sonuna kadar her aşamada, istenilenden daha iyi kalitede, daha ekonomik, daha hızlı bir şekilde yanıt vermeyi prensip edinmiştir. Mühendislikten asla taviz vermeden, başta merkez ofisimiz olmak üzere tüm şantiyelerimizde en son teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve bunları iş süreçlerinde uygulamaktadır.

Kalite Belgelerimiz

ISO 9001-2004-14001-2008 kalite yönetim sertifikasyonuna sahip olan BS Mimarlık Dekorasyon ve İnşaat Ltd. Şti.  çevre -  iş güvenliği ve işçi sağlığı konularında kurumsal bir yönetim anlayışı uygulamaktadır.

Uygulanan  iş güvenliği ve işçi sağlığı  politikaları ile sorunları ortaya çıkmadan önleme birinci önceliktir.

Çevre koruma programı ile hava, toprak, su ve gürültü kirliliğini önleme ve inşa mahallindeki doğal bitki örtüsünün korunması yönünde etkin önlemler, projelendirme safhasından itibaren  dikkate alınmakta ve titizlikle uygulanması sağlanmaktadır.

 

 


    Copyright © 2012 All rights reserved 
 Design by Akademi Grafik